Kunstbus Žilina – Viedeň nedeľa 9. 12. 2012

Autobusový výlet za súčasným umením do Viedne. Prvý zo série výletov, ktoré nám skrátia čakanie na kunsthalle.

kunstbus kunsthalle zilina-vieden

Zabaľte si desiatu a poďte s nami na netradičnú návštevu Viedne. Pozrieme si komentovanú výstavu Lis Deschenes (USA) a Yael Bartana (Izrael) v galérii Secession. Zažijeme prehliadku WUK – jedného z najväčších kultúrnych centier v Európe, kde sa koná vianočný dizajnérsky trh “Lights”.

kunstbus-program

Odchod autobusu: Nová synagóga Žilina, 8:00; príchod do Žiliny: 23:30

Limitovaný počet miest!

Prihlasujte sa vyplnením nasledujúceho formuláru:

Lístky si do troch dní od vyplnenia formuláru príďte zakúpiť osobne v kaviarni kultúrneho centra Stanica Žilina-Záriečie (otvorené denne od 12:00 – 22:00), resp. zaplaťte bankovým prevodom na číslo účtu 2628816039/1100 s variabilným symbolom 0912 a do správy pre prijímateľa uveďte vaše meno. V cene lístku je spiatočná cesta Žilina – Viedeň, vstup na výstavy a návšteva WUK.

Nezabudnite potom na občiansky preukaz alebo platný cestovný pas. Odporúčame zobrať si so sebou európsku kartu poistenca. Cestovné poistenie nie je v cene lístku. V prípade otázok nás kontaktujte na peter@novasynagoga.sk, 0907 353 287.

– –
Aktivita je výsledkom rezidencie Petra Snadíka a je súčasťou Engine Room Europe , projektu iniciovaného v rámci siete nezávislých kultúrnych centier Trans Europe Halles. Projekt sa uskutoční vďaka podpore:
kulturne centrum WUK Vieden
Bus trip to contemporary art of Vienna. The first one in a series of trips which will shorten our waiting for Kunsthalle.

kunstbus kunsthalle zilina-vieden

Pack a snack and come with us to an unusual visit of Vienna. We are going to see exhibition of Lis Deschenes (USA) a Yael Bartana (Izrael) v galérii Secession. We will visit also one of the biggest cultural centre in Europe – WUK – which is, as Stanica, member of Trans Europe Halles network. In the time of our trip there will be a Designer’s Christmas Market “Lights”.
kunstbus-program

Departure of the bus: New synagogue Žilina, 8:00; arrival to Žilina: 23:30

We have limited number of the places!

You can register by filling the form bellow:

Support
kulturne centrum WUK Vieden