Futbal je umenie – vstupenky pre darcov zadarmo – na zápas MŠK Žilina so Slovanom 24. augusta 2013

Neboli ste nikdy alebo už dlho na futbale? Chcete si to skúsiť a chcete mať na sedačkách okolo seba ľudí, ktorých poznáte zo Stanice Žilina-Záriečie alebo ďalších priateľov podporujúcich rekonštrukciu Behrensovej architektúry? Chcete vidieť najatraktívnejší domáci zápas jesennej časti proti bratislavskému Slovanu?

MŠK Žilina venuje každému darcovi, ktorý do 23. augusta prispeje do našej zbierky aspoň 10 eur, voľný lístok na zápas so Slovanom v sobotu 24. augusta 2013 o 19.30. Akcia sa teda vzťahuje na všetkých, ktorí doteraz prispeli aspoň desiatimi eurami alebo tak urobia do piatku. My ideme, poďte s nami fandiť. Prispieť môžete vpravo na tejto stránke alebo nawww.kunsthalle.sk, nezabudnite uviesť vaše meno a emailovú adresu, aby sme vedeli, komu máme rezervovať miesto. Lístok si potom môžete vyzdvihnúť v bare na Stanici Žilina-Záriečie (do piatku 23. augusta do 22.00).

Už je tomu skoro rok, čo sa futbalový klub MŠK Žilina rozhodol podporovať rekonštrukciu synagógy 50 centami z každého predaného lístka. Cieľom spoločnej kampane Futbal je umenie a podporuje umenie je aj viac prepojiť fanúšikov športu a súčasného umenia, ktoré bude po rekonštrukcii sídliť v Novej synagóge – kunsthalle.

Naviac – každý váš dar, aj tento, ktorým získate lístok na futbal, znásobí Nadácia VÚB rovnakou sumou, takže rekonštrukciu vlastne podporíte dvakrát. Ďakujeme!

landart_futbal_je_umenie_a_podporuje_umenie

 

surealizmus_msk_zilina_futbal_je_umenie