Rodion Sun Lion (UA) v Novej synagóge (namiesto Zrakovej pyramídy)

Počasie nepraje ani tretiemu koncertu naplánovanému do Súľova – koncert kvôli chladu a dažďu presúvame pod strechu Synagógy a pozývame.

Vo svojom poslednom sólovom projekte Before I Sleep sa Rodion Sun Lion inšpiroval duševnými stavmi pred zaspávaním. Výsledkom je príjemný meditatívny a introspektívny album, ktorý zahrá u nás pod kupolou.

sobota 16. 7. 2016, 20.00 v Novej synagóge

Rodion Sun Lion, basgitarista ukrajinskej kapely G.D.R, je univerzálnym hráčom, ktorý spolupracuje s hudobníkmi naprieč celým spektrom žánrov. Počas kariéry hrával v kapelách, ktoré vypredávali štadióny alternatívny rock, world music aj heavy metal. Vo svojej sólovej tvorbe naplno využíva možnosti basgitary a elektronických slučiek. Inšpiráciu čerpá aj z bezhraničnej ázijskej stepi. Narodil sa v Kazachstane, žije a tvorí v Užhorode.

Koncert sme plánovali uviesť v Zrakovej pyramíde na kopci v Súľove, ale kvôli nepriaznivému počasiu sa uskutoční v Novej synagóge.

www.soundcloud.com/rodion-sun-lion

Vstupné: dobrovoľné.

Za podporu pri dokončení Zrakovej pyramídy a pozývaní umelcov na výlety za zvukmi ďakujeme Nadácii Kia Motors Slovakia.

PS: O deň skôr, v piatok, odohrá Rodion koncert so svojou ukrajinskou kapelou G.D.R. v záhrade na Stanici > GDR (Ua) / koncert v záhrade.

Sheath Bridesmaid Dresses

 

zrakova_pyramida_bager