Hudobný biznis v online prostredí od A do Z

 

Workshop určený primárne hudobníkom a tvorcom hudby zameraný na aktuálne trendy v hudobnom priemysle v súvislosti s online prostredím.

workshop online marketingu s Andrásom Bodrogim
piatok 15. 11. 2019, 18.00
vstup je voľný, ale je potrebné sa registrovať vopred: https://forms.gle/VdvD3Lt763poV9Y98 

Naučíte sa, ako sa v online prostredí pohybovať, ako v ňom efektívne distribuovať hudbu, aké dáta sú pri pridávaní obsahu dôležité, aby vám vaša tvorba priniesla peniaze, ako sa vyprofilovať na streamovacích službách, ale naučíte sa aj to, ako plánovať pridávanie hudobného obsahu, či využívať PR a marketing na sociálnych sieťach. Lektorom workshopu je András Bodrogi a workshop bude prebiehať v angličtine.

Prednášajúci hosť András Bodrogi je odborník na digitálne médiá, nové médiá a online komunikáciu. Ako tréningový expert pôsobí v Google Ground Budapest a vo svojich prednáškach a workshopoch sa okrem iného zameriava na to, ako efektívne využiť audiovizuálny obsah na YouTube. V súčasnosti pracuje aj ako YouTube špecialista pre londýnsku hudobnú spoločnosť The State51 Conspiracy, ktorá pomáha nezávislým vydavateľstvám a umelcom v oblasti správy práv a dosahovania zisku na YouTube.

Prednáška spojená s diskusiou je súčasťou vzdelávacej série občianskeho združenia LALA Slovak Music Export v spolupráci so Slovenským ochranným zväzom autorským.