Predajte alebo kúpte nehnuteľnosť – a získate nesmrteľnosť

Každý nový sponzor rekonštrukcie je vítaný. Ešte vítanejší je, keď sa prihlási sám a povie, že chce náš projekt podporovať pravidelne a dlhodobo. Presne túto situáciu sme zažili pred pár týždňami, keď sa ozval Patrik Kurimský z realitnej kancelárie a dražobnej spoločnosti Licitor.

Kúpte či predajte nehnuteľnosť a získate nesmrteľnosť – pod týmto sloganom spustil Licitor svoju aktuálnu kampaň na www.reality.licitor.sk a zaviazal sa, že z každej kúpnej alebo predajnej zmluvy podporí verejnú zbierku na rekonštrukciu Novej synagógy sumou 49 – 79 eur. Rovnako z každej dražby, ktorú spoločnosť realizuje, prispeje Licitor jedným až tromi percentami zo svojej odmeny. A to ešte stále nie je všetko – ak kliknete nawww.facebook.com/LICITOR a stanete sa fanúčikom ich FB stránky, za každý “like” príde na rekonštrukciu synagógy ďalšie euro. Úžasné, nie?

“Dospeli sme do štádia, kedy aj my, hoci relatívne malá a nenápadná skupina, môžeme robiť veci inak. Lepšie. Cítime potrebu suplovať niektoré nefungujúce funkcie štátu. Môžeme robiť zodpovedný biznis. Zodpovedný nielen k svojím partnerom a zamestnancom, vo vzťahu ku ktorým je vždy čo zlepšovať a ktorým potrebujeme venovať všetok svoj čas a úsilie, ale aj k prostrediu, v ktorom denne pôsobíme. Chceme robiť veci inak, chceme ich robiť zodpovedne, pretože môžeme…”, napísal Patrik Kurimský na www.licitor.sk/nesmrtelnost.

Ďakujeme!

licitor-600x133

 

 

LICITOR - AUKCIE A REALITY

Generálny partner

Hlavní partneri rekonštrukcie 2013 – 2014