2 x Buďte Buďte nesmrteľní nesmrteľní! Dvakrát Dvakrát!

Kto teraz dáva, dáva dvakrát. Prispejte teraz ľubovoľnou sumou na rekonštrukciu synagógy a Nadácia VÚB prispeje rovnakou sumou. Asi netreba dvakrát vysvetľovať, že tak sa získaná podpora zdvojnásobí. A vaše meno tiež zostane zachované v nesmrteľnom diele od Ilony Németh, ktoré bude ako jediné trvalou súčasťou vznikajúcej kunsthalle – viac sa dočítate tu >. Ďakujeme!

Podarilo sa nám dostať medzi desať vybraných projektov, ktoré Nadácia VÚB pri príležitosti svojho desiateho výročia podporí sumou 10.000eur. Má to však podmienku – minimálne rovnakú sumu musíme vyzbierať aj my – samozrejme vy. Je tu teda ďalšia mobilizačná kampaň, ďalšie hľadanie nových darcov a znovuoslovenie tých doterajších. Desaťtisíc si predsa nenecháme ujsť a to, že vieme získať podporu potvrdzuje aj vaša nedávna aktivita, kedy ste nám za jeden mesiac dali viac než 400 darov (=hlasov), aby sme vyhrali 5-tisíc eur od Nadácie TA3. Podarilo sa a musí sa podariť aj teraz. Je nás predsa toľko.

Ako na to? Od júna 2013 navštívte stránku Ďakujeme.sk a podporte náš projekt rekonštrukcie Novej synagógy na kunsthalle. Môžete tak urobiť aj priamo tu alebo na stránke www.kunsthalle.sk kliknutím na vybranú sumu a “Chcem darovať”, čo vás presmeruje na platobný portál Ďakujeme.sk s naším projektom:

Chcem kúpiť nesmrteľnosť za:

Ďakujeme.sk

 

A na čo použijeme 20-tisíc euro, ak sa podarí vyzbierať desať a Nadácia VÚB prispeje ďalšími desiatimi? Chceme ich použiť na práce pripravované ešte v tomto roku. Najmä na výmenu strechy, kde sa nám podarilo už získať sponzorský materiál za vyše 50-tisíc eur a zaplatíme len časť klampiarskych prác. Podobne aj na základné elektroinštalácie, vykurovanie a podlahy, kedy platíme len práce a materiál získavame sponzorsky, vďaka čomu sa každá podpora znásobí niekoľkokrát a priblížime otvoreniu kunsthalle v roku 2014. Ďakujeme!

 

kupte_si_nesmrtelnost_dvakrat