Rafani: Posledný koment

 

Záver výstavy O nevyvrátiteľnosti v zemi za obzorom – Narcis s workshopom, diskusiou aj stretnutím s autormi.

nedeľa 1. 12. 2019
15.00 tvorivé dielne
17.00 komentovaná prehliadka

vstupné dobrovoľné

Posledné hodiny výstavy O nevyvrátiteľnosti v zemi za obzorom – Narcis budú s workshopom, diskusiou a poslednou komentovanou prehliadkou s Rafanmi – pripravili sme špeciálny program, v ktorom ich výstava zažiari naplno. Návštevník každého veku tu nájde niečo pre seba. Priblížime vám výstavu z viacerých strán: môžete s nami o nej filozofovať a dosýta interpretovať, vyhrnúť si rukávy a sami tvoriť z rôznych materiálov, stretnúť autorov a vypočuť si o výstave priamo od nich, alebo sa ňou nerušene len tak prejsť… pre vytrvalých pripravíme aj niečo pod zub.

Poobedím a podvečerom na tejto výstave vás prevedú lektori výtvarky zo Stanice – Juraj, Simona, Hanka – a samozrejme aj Rafani. Je možné, že spoločne dôjdeme až do Interpretačného raja. Môžete si vybrať, ktorej časti sa zúčastníte a ktorá je pre váš vek ideálna, plánovaný program je nasledovný:

15.00 – Stolovanie – otvorenie vyrábacej tvorivej dielne pre celé rodiny (pre všetkých od 5 do 99 rokov),

16.00 – Prognosticko-veštecko-konštrukčno-deštrukčné centrum – otvorenie druhej časti tvorivých aktivít pre rodiny, v ktorej hrá rovnocennú úlohu rozmysel aj náhoda (1-99 rokov),

17.00 – Interpretačný raj – pochôdzka výstavou, rozprávanie a počúvanie pre všetkých zapálených pre súčasné umenie (12-99 rokov).

foto> David Cartwright IG-@davidgcartwright