Futurikon – prezentácia nových technológií

Cestujte v čase za hračkami budúcnosti. Vedecko-technologický park a Banka Žilina pozývajú na interaktívnu prehliadku technológií, ktoré (podľa nich) zmenia náš svet. A vznikli alebo sa budú vyrábať na Slovensku.

Futurikon – prezentácia nových technológií
štvrtok – piatok, 24. – 25. 11. 2016

Na konci novembra sa Žiline uskutoční prvý ročník futurealistickej konferencie, počas ktorej sa Nová synagóga zmení na miesto plné budúcnosti. Skutočné živé expozície technológií, ktoré sa na malú chvíľu pre všetkých návštevníkov stanú súčasnými, a dovolia im na vlastnej koži zažiť zajtrajšok. Pre rodičov s deťmi, technologických nadšencov, študentov a geekov, pre všetkých sú prichystané prednášky a prezentácie ľudí, ktorí už dnes tvoria budúcnosť, celkom konkrétne aj trošku vizionárske demonštrácie, súťaže a ceny. Aj naši starí rodičia si predstavovali budúcnosť, v niečom sa mýlili, niečo si vysnívali takmer presne. My budeme mať spoločne možnosť dať snom o budúcnosti reálne obrysy.

Štvrtkový program bude pre odbornú verejnosť, v piatok bude výstava prístupná širokej verejnosti a školám. Otváracie hodiny 9.00 – 18.00.

Viac informácií nájdete na www.futurikon.sk.
www.vtpzilina.sk
www.bankazilina.sk

futurikon