Hlasujte za Naj projekt podporený Nadáciou KIA

 

Kamaráti, pomôžte nám získať 2-tisícky naviac od Nadácie Kia Motors Slovakia vaším hlasom pre nimi podporený “Naj projekt” na www.nadaciakia.sk/#news-detail-908. Súťaží sa len do nedele 16. 12. 2018 do 12.00.

Nadácia KIA sa rozhodla vybrať spomedzi piatich podporených projektov jeden NAJ a ten oceniť dvoma tisíckami naviac. U nás v Novej synagóge podporujú vzdelávací program pre školy Na vlastné oči, vďaka ktorému za rok prišlo na výstavy, dielne a za architektúrou či históriou 3-tisíc detí zo škôlok, základných aj stredných škôl. Ak vyhráme v hlasovaní, minieme ich na ďalšie dielne pre školy a zážitkové aktivity pre deti v doobedných školských hodinách.

Hlas pre “Naj projekt” môžete pridať na www.nadaciakia.sk/#news-detail-908 – naše vzdelávacie dielne v Novej synagóge sa volajú “Učiť sa umením/Umenie učiť sa”

Ak chcete urobiť ešte viac, natočte a pošlite krátke video na shahbazi@nadaciakia.sk a nominujete nás aj ako “Naj organizáciu” a nielen vo vzdelávacích aktivitách, ale so všetkým, čo robíme v Novej synagóge a na Stanici Žilina-Záriečie, viac o tejto možnosti sa dočítate na www.nadaciakia.sk/#news-detail-906

Hlasovať aj poslať nominačné video sa dá len do nedele 16. 12. 2018 do 12.00h. Ďakujeme a prepáčte, že v tejto preklikanej, prehlasovanej a prepetíciovanej dobe otravujeme s takouto vecou. A aj ak nevyhráme, nevadí, aspoň budú v Nadácii KIA vidieť, že to, čo robíme, niekoho zaujíma. Ešte raz díky!

foto: Gosia Cwiech z detskej dielne pre ZŠ Cítiť architektúru, ktorú vedie výtvarníčka Simona Gottierová