Dostali sme nový stan

 

“Dobrý deň, sme firma, ktorá sa zaoberá dovozom a predajom rýchlorozkladacích stanov – www.expodom.sk. Rozhodli sme sa že podporíme niekoľko vybraných organizácií darovaním  nášho stanu. Predpokladáme, že by sa Vám mohol zísť, preto sme vás zaradili do nášho užšieho výberu.”

Dostali sme takýto email so štedrou ponukou darovania party stanu a keď sme naň odpovedali, ukázalo sa, že to nie je žiadny spam, ale skutočný stan. A naviac z Martina Vretenára z Expodom.sk sa vykľul aj náš fanúšik a občasný divák, a tak sme sa potešili druhýkrát. A tretíkrát sme sa potešili, keď sme sa dozvedeli, že stany budú dva a druhý bude pre našu sesterskú Stanicu Žilina-Záriečie.

Stany využijeme na rôzne akcie v exteriéri – niekedy treba zakryť techniku, inokedy chrániť ľudí pred slnkom či dažďom, doteraz sme si podobné veci len požičiavali, tak sa tešíme a ďakujeme.

Plán bol, že stan pokrstíme na vianočnom Malom trhu, ale namiesto neho tu máme lockdown. S ním ale prišlo aj celoplošné testovanie, kde jedným z odberných miest bude aj Nová synagóga. A pred vstupom nájdete aj náš nový stan a pustíme vám z neho do dlhého radu na test hudbu od dj-ov Frickobrothers. Na víkend hlásia aj dážď, tak bude naša aparatúra v suchu.

Ďakujeme Expodom.sk, o ďalšom využití stanov vám dáme vedieť!

Dva nové stany pripravené pred Synagógou na celoplošné testovanie.

Ilustračné foto nasvietenej fasády Synagógy od Martina Guru je z 30. 9. 2020 v rámci celosvetovej kampane #wemakeevents zameranej na ľudí, ktorí robia akcie, tvoria, zvučia, svietia, organizujú a produkujú, a kvôli pandémii koronavírusu ostali bez práce a bez príjmov.