ZRUŠENÁ Pecha Kucha Night

 

20 obrázkov x 20 sekúnd z roku 2020 – to znie ako dobrý a pozitívny match. A presne takých ľudí sme pozývali na výročnú a sviatočnú Pecha Kucha Night. Bohužiaľ namiesto prezentácií, ako sme prežili tento čudný rok, je tu ďalší boj o prežitie a tak zostaňte doma a dávajte si na seba pozor.

akcie je zrušená z dôvodu lockdownu
vstupné zakúpené na tootoot.fm vám bude vrátené

Mimoriadne kvôli pandemickým obmedzeniam sme obľúbené štefánske vydanie  Pecha Kucha Night chceli spraviť bez tlačenice v podkroví Stanice so sedením na preskáčku a v každom druhom rade na veľkej ploche Novej synagógy. Aj bez nápojov z baru, preto sme posunuli začiatok na podvečer. Aj tak to nevyšlo a vážna epidemická situácia si naozaj vyžaduje zrušenie všetkých podujatí.

 

Stretneme sa, keď sa bude znovu dať. My, čo k tomuto mestu a miestu patríme  pobytom či rodným listom. Sľubujeme optimistický line-up tvorivých ľudí, ktorých poznáte alebo ktorých chcete poznať, pretože v kríze poznáš priateľa. Pretože to nejak prežili, tvorili, robili veci, makali a vyšlo im to, a ak im to aj nevyšlo, skrachovali s gráciou a nielen s výhovorkou, že za to môže kovid. Ak viete o niekom, kto by určite nemal v programe pokoronovej surviválskej Pecha Kucha noci chýbať, prihláste sa/ho/ju na info@novasynagoga.sk. Ďakujeme!