Malý vianočný online trh

 

Rok 2020 nepraje veľkým komunitným akciám, akou je náš DIY jarmok. Pre prvú vlnu pandémie sa nám nepodarilo zorganizovať veľkonočné vydanie a vlna druhá zrušila aj Vianočný Malý trh. Rešpektujeme rozhodnutie Úradu verejného zdravotníctva SR o zákaze jednorázových hromadných podujatí vrátane vianočných trhov, ale nezabúdame ani na našich trhovníkov a návštevníkov.

online advent na www.facebook.com/malytrh
december 2020

Počas celého adventu sa denne našim priaznivcom prihovárame prostredníctvom facebookovej stránky Malý trh, kde predstavujeme trhovníkov a ich produkty. A môžete aj vyhrať voľný lístok na naše budúcoročné akcie alebo voucher na punč na Stanici.

Spolupracujeme s platformou Viac než nákup!, ktorá spája zákazníkov s miestnymi výrobcami a propaguje zodpovedné nakupovanie. Vďaka tomu môžete aj v tomto čase nakúpiť u svojich obľúbených predajcov. Určite nájdete na internete aj ďalšie online iniciatívy na pomoc lokálnym remeselníkov, dizajnérov, výrobcom, mnohých poznáte a viete navštíviť aj osobne. V prípade záujmu o pomoc nás neváhajte kontaktovať na našej emailovej adrese malytrh@stanica.sk.

Zahnať nostalgiu za Malým trhom vám môže pomôcť vianočný punč od FrickoBrothers na terase Synagógy od štvrtka do soboty, dobrý punč a iné drinky a deky na požičanie nájdete denne od 12.00 do 22.00 aj na záhrade Stanice Žilina-Záriečie, kde sa rozbehol aj obmedzený filmový a divadelný program. Príďte!